Aktualności

Maraton innowacji, które mogą zmienić rynek pracy osób niepełnosprawnych. Zgłoście się!

Listopad 18, 2020

Już 28 i 29 listopada odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Wheelkathon 2020. To maraton innowacji, organizowany przez ekipę z @Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała by zmieniać rynek pracy dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Innowacje są częścią naszej codzienności. Pozwalają robić rzeczy szybciej i sprawniej. Potrafią też zmieniać ludzkie życie na lepsze. Agencja @Leżę i Pracuję szuka zespołów i osób indywidualnych, które są gotowe zmierzyć się z wyzwaniem i wziąć udział w maratonie innowacji – Wheelkatonie.

W trakcie Wheelkathonu, przez 24 godziny, zespoły będą pracować nad rozwiązaniem konkretnego problemu, z którym stykają się osoby z niepełnosprawnością ruchową. Jednocześnie będzie trwać otwarta dla wszystkich konferencja, której tematem będą innowacje w świecie Osób z Niepełnosprawnościami. Udział zarówno w maratonie innowacji, jak i konferencji jest bezpłatny. A wszystko dzieje się online. Nagroda główna w tegorocznym Wheelkathonie to 3 000 zł i bon o wartości 1 500 zł do wykorzystania na usługi marketingowe Leżę i Pracuję.

Dwa ważne linki:

Lista tematów tegorocznego Wheelkathonu:

1. Ergonomia w miejscu pracy
2. Dom – praca, praca – dom
3. Idę się przejść
4. Niepełnosprawność = samodzielność
5. Niepełnosprawny = 101% normy!
6. VR bez ograniczeń
7. Po pierwsze być zrozumiałym
8. Interfejs dla wszystkich

Szczegółowy opis tematów znajdziecie na stronie Wheelkathonu https://www.wheelkathon.pl/

Link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/392207048490160